O nás

Jsme mladí nadšení lyžaři, kteří se rozhodli, že budou prodávat servisní vybavení rakouské značky SNOLI. Proč právě SNOLI? Dlouhá léta jsme toto vybavení používali pro servis svých vlastních lyží a později jsme dělali servis lyží i snowboardů pro další závodníky i sportovní lyžaře. Do budoucna doufáme, že přibudou další videa a naše portfolio nabízených výrobků se rozšíří i o další značky ze sportovního světa!

Mgr. Zdeněk Šafář *1978
Olympionik, který reprezentoval Českou republiku nejprve v alpském lyžování a později ve Skicrossu. Ve skicrossu závodil ve Světovém poháru, zúčastnil se čtyřech Mistrovství světa a dosáhl na 14. místo na MS v Deer Valley (2011). Zúčastnil se také Zimních Olympijských Her Vancouver 2010. Po ukončení své aktivní kariéry pracoval jako trenér u žákovské reprezentace alpského lyžování a působil i jako trenér ve Ski Teamu Straka. V současnosti působí jako trenér české skicrossové reprezentace.

Ing. Martin Hančil *1980
Závodil nejprve v alpských disciplínách a později ve skicrossu v závodech Českého a Evropského poháru. Po zranění kolene při jednom ze závodů se k aktivní kariéře již nevrátil, ale stále lyžuje!